• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

ZMIANA ŻYWIENIA NASZYCH FUTRZAKÓW

SZANOWNI PAŃSTWO !!
Na początek chcielibyśmy podziękować za wszelką pomoc od Was! za każdy grosz, za każdy worek karmy i za każdy DT. Lecz nie każda z tych form pomocy bezpośrednio docierała do naszych futrzaków. Do czego zmierzam:
Jak wiecie, w ostatnim czasie mieliśmy trochę nieprzyjemnych interwencji weterynaryjnych w naszym Przytulisku. Po rozmowach z weterynarzami, po burzliwych konwersacjach postanowiliśmy wprowadzić psiakom całkiem inne formy żywieniowe! Oczywiście dla ich dobra postanowiliśmy podzielić rodzaj żywienia na dwie formy zależne od pór roku (do tej pory zawsze otrzymywały gotowany ryż/makaron z puszkami różnych marek lub kurczakiem + karma sucha), a za tym: w lato nasze psiaki będą dostawać specjalnie dopasowaną karmę aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości. Karma ta nosi nazwę BRIT CARE (obojętnie jaki smak), a porą zimową aby rozgrzać im trochę brzuszki będą dostawały TYLKO ciepły ryż z karmą suchą oraz drobiem. Robimy to dla ich dobra.... Cena tej karmy jest nieco wyższa niż dostawały dotychczas ale w ten sposób unikniemy zbędnych wizyt u weta oraz stresów. TERAZ NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS JAKOŚĆ KARMIENIA, A NIE ILOŚĆ – NIE MIESZAMY KARM Z RÓŻNYCH FIRM!!!
Za tym apelem więc, idzie prośba do Was Kochani!
Jeśli chcielibyście wesprzeć nasze psiaki to prosimy o dostarczanie TYLKO takiej karmy (inne karmy typu Puffi itp. są oddawane głównie starszym osobom, które mają bardzo ograniczone fundusze na jedzenie dla swoich podopiecznych - w taki sposób zawsze te osoby były przez nas wspierane), bądź ryżu. Inna dostarczana nam karma nie będzie dawana psiakom z Przytuliska z powodów zdrowotnych.
Mamy nadzieję, że nikogo nie urazimy tymi słowami ani nie zniechęcimy do pomocy, ale zdrowie i samopoczucie naszych psiaków jest dla nas najważniejsze!!!
p.s. jeśli ktoś będzie chciał nas wspomóc w zakupie karmy to prosimy o kontakt. Można również wpłacać każdy grosz na nasze konto z dopiskiem "na karmę"

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467
paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

activ centrum

 

Polub nas na FB