• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

Jak adoptować cztery łapy :)


Pamiętaj, że zwierzę, to nie rzecz. Zwierzę czuje tak samo jak my. Na to samo choruje, tego samego się boi, jest głodne, kocha, tęskni. Jest jedna różnica między psem/kotem, a człowiekiem - one nie poproszą o pomoc.

Podczas adopcji weź pod uwagę swój styl życia, warunki domowe, materialne. Cała rodzina musi akceptować fakt przyjęcia do domu nowego przyjaciela.
Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pies potrzebuje również opieki weterynaryjnej (szczepienia, odrobaczanie, badania, leczenie, zabezpieczanie przed pchłami i kleszczami, itp.) oraz odpowiedniego żywienia (pies nie powinien jeść resztek z obiadu, chleba moczonego w wodzie, gotowanych kości!).

Psiaki do adopcji są często po przejściach, są spragnione człowieka, spacerów, zabawy, potrzebują więcej czasu na aklimatyzację. I przede wszystkim potrzebują - MIŁOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA!
Musisz pamiętać, że psa nie możesz oddać, jak niepotrzebną rzecz. Jeśli wyjeżdżasz, zmieniasz pracę, rodzi ci się dziecko, przeprowadzasz się, rozstajesz z partnerem, chorujesz - pies nadal pozostaje członkiem twojej rodziny i nadal jesteś za niego odpowiedzialny. Jeśli nie potrafisz mu tego zapewnić, nie decyduj się na adopcję zwierzaka. Oszczędź mu bólu i rozczarowań. Ty zapomnisz - On nigdy...


Jeśli chcesz adoptować i dać dom jakiemuś zwierzakowi skontaktuj się z nami. Porozmawiamy. Możesz również umówić się na poznanie z wybranym pieskiem. Rodzina dostaje do wypełnienia zgłoszenie przedadopcyjne, które nie jest zobowiązujące. Również godzi się na wizytę przedadopcyjną i wizyty poadopcyjne w nowym domu psiaka. Na końcu podpisujemy umowę adopcyjną i można cieszyć się włochatym przyjacielem :)


NIE ODDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!!Kontakt: 509-206-565 lub 605-168-007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

activ centrum

 

Polub nas na FB