• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

Jeśli chcesz w jakikolwiek sposób pomóc, to skontaktuj się z nami! :)

Kochani!
Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki" daje brzeskim przytulakom konto do dyspozycji - by inni mogli pomagać nam w pomaganiu :)

Oczywiście wszystko będzie rozliczane, więc jeśli chcesz, ale nie wiesz jak pomóc możesz po prostu wpłacić grosik na konto. Pieniążki są potrzebne między innymi na:

- karmę BRIT CARE (taką jedzą nasze psiaki, obojętnie jaki smak),
- witaminy,
- leczenie doraźne i długotrwałe (leki na zapalenie skóry, które musiał dostawać jeden z naszych podopiecznych, leki na zapalenie jelit, które się pojawiło u wszystkich psiaków, badania krwi, itp.),
- zabiegi, operacje (np. wycięcie dziąślaka u Skwarka),
- zabezpieczenie przed kleszczami, które mają swoją siedzibę w Przytulisku, niestety...,
- akcesoria dla zwierzaków, smakołyki, smycze, szelki...


EDUKACJA, POMOC, UŚWIADAMIANIE


Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467
paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjmiemy również każdą ilość jedzonka, tego nigdy nie jest za dużo. Każdą karmą wspomagamy osoby potrzebujące, natomiast nasze pieski jedzą:

- GOTOWANEGO KURCZAKA, RYŻ ORAZ KARMĘ BRIT CARE ADULT bez zbóż, może być salmon and potato :)


POSZUKUJEMY DOMÓW TYMCZASOWYCH, KTÓRE MOGĄ TAKIEMU PORZUCONEMU PSIAKOWI CZĘSTO URATOWAĆ ŻYCIE!Możesz również pomóc poprzez propagowanie sterylizacji, które są bardzo ważne, by psiaki się nie rozmnażały, by nie były porzucone, niechciane. Sterylizacja chroni również przed: ropomacicze, rak sutków, a u psów przerost prostaty, rak jąder, zapewnia komfort psychiczny, wyciszenie.
Nie jest prawdą, że każda suczka i każda kotka musi mieć choć raz w życiu młode. Niby po co? W czasach, gdy szczeniaki i psy dorosłe umierają w schroniskach, gdy są przywiązywane do drzew i pozostawiane na pewną śmierć, gdy są wyrzucane z samochodu, NIE MOŻEMY POZWOLIĆ NA RADOSNE ROZMNAŻANIE ZWIERZAKÓW. Bądź odpowiedzialny - sterylizuj. Wiedz, że jest też coś takiego jak sterylizacja aborcyjna, ale żeby do tego nie dopuścić, przeprowadź wcześniej zabieg u swojego pupila.

****************************************************************************************

PROSZĘ TEŻ PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE:

Zgodnie z art. 9 (ust. 1 i 2) Ustawy o Ochronie Zwierząt „kto utrzymuje zwierzę domowe, ma obowiązek zapewnić mu pomieszczenie chroniące je przed zimnem, upałami i opadami atmosferycznymi, z dostępem do światła dziennego, umożliwiające swobodną zmianę pozycji ciała, odpowiednią karmę i stały dostęp do wody". Jeśli zwierzę trzymane jest na uwięzi, nie może być na niej dłużej niż 12 godzin w ciągu doby, musi mieć możliwość swobodnego ruchu, uwięź nie może powodować cierpienia ani uszkodzeń ciała oraz musi mieć długość przynajmniej 3 metrów.

REAGUJ! WIDZISZ U SĄSIADA, GDZIEKOLWIEK, NIE PRZECHODŹ OBOJĘTNIE. Możesz sam zareagować, porozmawiać, uświadomić. Możesz również powiadomić Policję, która ma obowiązek pomóc lub najbliższą organizację prozwierzęcą.

Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

activ centrum

 

Polub nas na FB