• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

DAISY została porzucona. Koczowała kilka dni na ulicy w Brześciu Kujawskim. Po odłowieniu była bardzo przestraszona, bała się własnego cienia, cała się trzęsła. Na szczęście szybko się otwiera, uwielbia zabawę maskotkami, potrzebuje obecności człowieka. Pozytywnie nastawiona do innych zwierząt. Każda zmiana miejsca wywołuje u niej panikę, Potrzebuje jeszcze troszkę czasu, by odnaleźć się w sytuacji, w której się znalazła. To bardzo kochana i wrażliwa suczka, dlatego czeka na odpowiedzialny dom, w którym będzie mogła odzyskać zaufanie. Jest młodziutka. Niedługo będzie sterylizowana i czeka na wymarzony dom. 509-206-565


Filipek został wyrzucony razem z Mają z samochodu w gminie Lubraniec. Przejęliśmy te pieski pod naszą opiekę... Filipek ma zmiażdżoną łapkę - jest to stary uraz. Używa jej bardzo rzadko. Ma około 2 latek i jest cudownym, małym przytulakiem :)

Maja została wyrzucona z samochodu w gminie Lubraniec.
Jest to piękna, bardzo mądra i ułożona sunia.
Ma około 7 lat, ładnie chodzi na smyczy, pieknie zachowuje się w samochodzie. Uwielbia człowieka. Każdy zostanie przez nią wylizany. Kocha dzieci. Toleruje koty i inne psy. Jest jedynie zaborcza przy jedzeniu. Niesamowicie wdzięczna, bardzo się przywiązuje. Jest wysterylizowana.

Roki ma około 3 miesięcy (21.08.). Będzie dużym psiakiem. W tej chwili zachowuje się jak typowy szczeniak :)

Jest do adopcji :)

509-206-565

Szagi ma około 3 miesięcy (21.08.). Jest najmniejszy z rodzeństwa, najspokojniejszy. Zachowuje się jak typowy szczeniak :)

Jest do adopcji :)

509-206-565

Grzecznościowo jest tez u nas Gucio :) Gutek ma około 3 miesięcy. Jest bardzo radosnym pieskiem, który zachowuje się jak typowy maluch. Uwielbia zabawę z innymi zwierzakami. przebywa w domu tymczasowym w towarzystwie innych psiaków i kociaków. Umie ładnie chodzić na smyczy. Jest po pierwszych szczepieniach. Będzie niedużym pieskiem. Jest do adopcji.
509-206-565

7.07. Chłopak ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Piesek ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie duży, jak dorośnie. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565

 


 

 

7.07. Piesek ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie duży, jak dorosnie. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565

 


Luna ma około 2 lat... Została porzucona, oszczeniła się w norze i tak trafiła pod naszą opiekę. Jest cudowną, spokojną, ułożoną i uległą sunią. Zachowuje czystość w boksie, więc pewnie nie będzie brudziła w domu. Uczy się chodzić na smyczy - konieczne są szeleczki. Jest mała, waży max 10 kg. Lunka przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


Mimi została zabrana z ulicy podczas interwencji Policji. Przerażona tak bardzo, że dosłownie zesztywniała na rękach i zamykała oczy, by nie widzieć tego, co dzieje się naokoło niej. Wczołgała się pod samochód i broniła się, jak tylko mogła... Awaryjnie zabezpieczona, ale nie radzi sobie całkiem :( Jeszcze niewiele o niej wiadomo, ale na pewno jest bardzo uległym i bojącym się wszystkiego psiakiem. Zachowuje się tak, jakby była bita... Kocha się przytulać, najchętniej chciałaby zasypiać na kolanach. Wtula się w człowieka, wczepia łapkami i nie chce puścić. Uczy się chodzić na smyczy małymi kroczkami, bo jeszcze kręci się i panikuje, jest bardzo delikatna. Toleruje inne psiaki, nie lubi rowerów, lubi sobie poszczekać :) Jest wysterylizowana.

Antoś został porzucony, nikt się nim długo nie zajmował. Jednak nie stracił nadziei na lepsze życie. Jest cudownym psiakiem, pieknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Mądry, bystry, szybko się uczy. Jest wykastrowany. Idealny do spokojnego domu, pełnego ciepła i bezpieczeństwa. Ma około 4 latek. Jest kudłaczem, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji sierści.W tej chwili przebywa w domu tymczasowym w okolicach Włocławka.

509-206-565

 


Bandi jest psiakiem, który nie wiadomo ile ma lat, nie jest pieskiem bardzo starym, może ma około 10-12... Został pozostawiony w polu na pewną śmierć. Był tak przemarznięty, że nie był w stanie utrzymać się na łapkach. Trząsł się niczym galaretka... Bandi jest pieskiem specjalnej troski - NIE WIDZI I NIE SŁYSZY, ale radzi sobie świetnie i kocha całym serduchem! Toleruje koty, psy, obcych ludzi, uwielbia dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ma w nim agresji. JEST CUDOWNY i marzymy, by znalazł kochających ludzi, przecież na to zasługuje... Jego życie na pewno nie było usłane różami, a powinno, jak każdej żywej istoty.

Nie odwracaj wzroku, nie udawaj, że nie widzisz tej kochanej sierotki :)

 

Bandi jest wykastrowany, zdrowy, miał badania krwi i wycinanego małego guzka.

 

 

 

Maleństwo z chorą łapką... Nikt go nie chciał... Niezaopiekowana do końca sunia się oszczeniła, na ulicy i niestety psie maleństwa zostały całkiem same...
Na szczęście udało się psiakowi znaleźć szybko domek we Włocławku, jest również pod opieką pani weterynarz pod kątem chorej łapeczki.
Ma na imię Homer :)

Prezes to cudowny piesek, który został wyrzucony z samochodu. Był bardzo wychudzony i przestraszony...
Po wizycie u weterynarza okazało się, że ma 8 miesięcy. Prezes bardzo szybko się uczy, zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Boi się jedynie hałasów. Potrzebuje dobrego i bezpiecznego domu.
Jest wykastrowany i gotowy do adopcji.

kajtulek został całkiem sam, gdy zmarł jego jedyny pan. Pierwsze dni w samotności przeżył koszmarnie. Całkiem nie mógł sobie poradzić z sytuacją, z tęsknotą... Minęło już wiele dni, a Kajtulek, domowy piesek, nadal nie potrafi pogodzić się z tym, co się stało. Liczy na cud, liczy na Ciebie Człowieku, że dasz mu to, czego brakuje mu do szczęścia - DOM!
Kajtulek - to chodząca radość i miłość. Spacer i przebywanie z człowiekiem dają mu najwięcej szczęścia. Zamknięcie w kojcu jest koszmarem - płacze, daje łapkę prosząc, by go nie zostawiać. Pięknie chodzi na smyczy, jest usłuchany, bardzo grzeczny. Uwielbia bawic się zabawkami, wskakiwać na kolanka, a nawet na rękę. Zachowuje czystosc w domu (w boksie również).
Ma około 6-7 lat, ale bawi się jak szczeniak, kocha jak prawdziwy przyjaciel :)
Jest zdrowy i wykastrowany.
Do adopcji dla najcudowniejszych ludzi, do najlepszego pod słońcem domku :)

Baster nagle stał się psem bezdomnym. Trafił do nas i my pokochałyśmy go od pierwszego spotkania. Basti jest ogromnym pieszczochem, to takie duże dziecko :) uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Nie przejawia agresji. Chętnie bawi się z innymi pieskami. Zachowuje czystość w boksie (tylko sika). Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 7-8 lat. jest do adopcji.

Takie 2 kicie szukają domów - ostatnio przybłąkały się do jednej z firm lub ktoś je podrzucił, ponieważ nie wyglądają na wychudzone i mocno zaniedbane. Ruda jest bardzo łaskawa, lgnie do ludzi, daje się wziąć na ręce, lubi mizianie, za które odpłaca się pięknym mruczeniem. Czarny jest płochliwy, jeszcze nie podchodzi tylko chowa się w stercie śmieci. Udostępniajcie kociaki, na terenie firmy nie są bezpieczne - jeździ tam ciężki sprzęt, a Ruda kręci się między samochodami, podbiega do ludzi i na nic nie zwraca uwag.
Czarnuch po kilku dniach, daje się głaskać :))

Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

activ centrum

 

Polub nas na FB